Chcę sobie przypiąć

– Dziś znowu kreatywne piwo, ponownie w Hotelu Royal, tradycyjnie o 18 i jak zawsze pijemy z litrowych kufli. Spotkanie nam się poszerzy, bo i Warszawa dołączy. Yo!

– 4 godziny snu na dobę to mało, mimo wszystko. Przynajmniej udało się wystartować z projektem, ale o tym poinformuję później.

– A tak jeszcze off-topicowo to chciałem napisać, że dzisiaj kupuję garnitur, a nie kupowałem garnituru od dawna. Można mnie teraz zapraszać na wesela.

– A tak prawdę powiedziawszy (napisawszy), to chcę to:

Zrobiła, ponoć dawno temu, Sylwia

, może tu zajrzy i stwierdzi, że mi podaruje…

9 odpowiedzi do “Chcę sobie przypiąć”

 1. Przypuszczam, że jakbym poszukała, to gdzieś jeszcze powinnam mieć kilka :D

  A robiłam je ponad pół roku temu dla poprzedniej firmy, w której pracowałam, na Targi Pracy i sporo tego poszło ;)

 2. @Sylwia,
  uśmiechać się zarówno tu, jak i mejlowo + na blipie? Mogę jeszcze na webesteemie podesłać priva, wiadomość na goldenline… Albo po prostu postawić piwo za znaczek. :)

 3. Ta biała spinka nieźle by pasowała do garnituru.
  @Sylwia, może wygrzebałabyś jeszcze jedno takie?:P
  Piwo/sok porzeczkowy też stawiam!

 4. that you can fundamentally chance as much as the world demands you to).3. if you can’t drive the best in people, you fail (because you can make 1.)4. you lead something by inspiring them to follow you or you have nothing (with chances to be remarkable)

 5. that all a woman needs is a few good pieces that fit her well. I have no idea if the following is true, but I read that when she died she had only three suits in her closet. Of course, if I bought Chanel, I would probably only have one outfit in my closet!

 6. Aw, he did this an incredibly top place. The theory is that Let me craft something like this likewise ( space ) taking time and even genuine endeavor to manufacture a excellent document… though what precisely am i able to express… I actually stuff off a lot without having to seem for getting anything at all accomplished… L8rs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *