Democamp: Szczyrk, 24-25 czerwca 2008

To trzeci z rzędu wpis w kategorii spotkania. Znaczy, że ciepło się robi, komputery szwankują i trzeba wyjść na świeże powietrze?

W najbliższy wtorek i środę odbędzie się Democamp w Szczyrku, który to

między 24 – 25 czerwca 2008r. zasłynie jako mekka ludzi związanych z branżą internetową. Właśnie wtedy odbędzie się tam DEMOCAMP – ogólnopolskie spotkanie organizatorów i uczestników wszystkich polskich spotkań branży internetowej połączone z konferencją poświęconą web 2.0 i rozwijaniu serwisów społecznościowych. (cytat za: democamp).

A jak to napisał u siebie Emil Bronikowski:

Z Dobrze Poinformowanych Źródeł wiem, że sensowni mówcy się wykruszyli, a jak się nie ma co się lubi…

Otóż to, w związku z tym będę miał okazję coś tam powiedzieć. ;) Konkretnie – na temat Kodeksu Blogerów, który jest w trakcie powstawania, a na dniach powinien ujrzeć światło dzienne. Niedawno na Auli wstępne info (przy okazji tematu zarabiania na blogach) sprzedała Irena Magierska, tym razem trochę o inicjatywie opowiem wraz z Maćkiem Budzichem.

Z Krakowa kilka słów powie również Staszek Magierski (zbieżność nazwisk z Ireną?), organizator KrakSpotu, a mówić będzie właśnie o oddolnej inicjatywie studenckiej i pewnie coś o Mediaframe. A że Staszek to widocznie dobry człowiek, zabierze mnie samochodem. :)

Zapowiadają się ciekawe dwa dni, za co na dzielni szacunek łapie ponownie ekipa netguru. Miło będzie poznać osobiście Mediafuna czy Eri. Do zobaczenia we wtorek.

2 odpowiedzi na “Democamp: Szczyrk, 24-25 czerwca 2008”

  1. Ooo! No to do zobaczenia. Nie bucz, jak będę zmyślał. A ten przypis to był o mnie, nie o innych. Znaczy, ktoś się wypisał i gram rolę nierozgarniętego rezerwowego (który zgodnie z prawem narracji porwie widownie). ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *