dwa dni #democamp – spore uzupełnienie

Dzięki Piotrkowi Cyganowi z Dziennika Internautów mam kilka kolejnych zdjęć. Poza tym trafiłem na kolejną relację z Democampu oraz zamieszczam (bez pytania ;]) listę blipujących #democampowiczów.

[Uwaga: wpis okazuje się wciąż ewoluować…]

No to po kolei. Piotrek Cygan napstrykał ponad 700 zdjęć na Democampie, z czego w końcu wyselekcjonował niecałe 140. Zamieszczam poniżej kilka, a kto ma ochotę na więcej, tego odsyłam do Piotrka na blipa (ksywka ^pejot), tam należy grzecznie poprosić.

Poniżej miniatury zdjęć, po kliknięciu wersje większe. Mamy zdjęcie z tłumaczenia zasad Petanque, a obok medytacja drogi oazy spokoju w wykonaniu Karoliny aka ^bando i moim. Karolina przed meczem finałowym, ja – niestety – po dwóch przegranych. Na kolejnym zdjęciu Adam Zygadlewicz prezentuje pochylenie nad grą w Petanque, widzimy też krytyczny wzrok Wiktora, wyraźne skarcenie za technikę. Jest też i zdjęcie z ogniska, najpierw rozpalanie, a później piwo za piwem, bo nie mogło się zmarnować. Ten samotnik z mikrofonem na następnym zdjęciu to już ja, pewnie akurat mówię o tym, co jakaś firma spieprzyła, bo wyraz twarzy mam dość zadowolony. ;) Tak się złożyło, że ostatnie zdjęcie, które to jednak powinno być pierwsze, to nikt inny, a Paulina, która dzielnie i sprawnie stanowiła o zapleczu organizacyjnym, za co chwała jej i cześć.

Trafiłem – poza tymi, do których już linkowałem – na kolejną relację z Democampu. Tym razem przeczytajcie krótką wspominkę Marcina Błaszyka, tego samego, który wraz z Tomkiem Olechem prezentował temat odpowiedzialności serwisów internetowych.

Czas na listę #democampowiczów (czyli blipujących uczestników Democampu). Pisałem już we wcześniejszym wpisie, że były i takie osoby, które nie blipowały przed Democampem, ale zaczęły w trakcie. Wniosek na miejscu, że spotkania barcampowe są dla blipa dobre. No to teraz nie po kolei (do nicków w miarę możliwości dorzucam krótkie info):

1. ^losamorales, czyli Kuba Filipowski, firma Netguru
2. ^pejot, Piotrek Cygan, Dziennik Internautów
3. ^nozbe, Michael Śliwiński, aplikacja nozbe
4. ^opi, Emil Oppeln-Bronikowski, bronikowski.com
5. ^iktorn, Wiktor Schmidt, Netguru
6. ^az, Adam Zygadlewicz, Netguru
7. ^mediafun, Maciek Budzich, blog.mediafun.pl
8. ^bziuum, Paweł Harajda, Olcamp
9. ^nrafal, Rafał Nowak, nrafal.pl
10. ^bando, Karolina, Radio Eska i blog medioskop.blox.pl
11. ^ubik, Krzysiek, Ubik Business Consulting oraz Aula Polska
12. ^stahn, Staszek Magierski, KrakSpot
13. ^negativna, Paulina, cześć i chwała dla niej za pomoc przy organizacji!
14. ^michalmalyszko, Michał Małyszko, prezentacja o telewizji mobilnej
15. ^seba2oczy1nos, Sebastian z Chorzowa
16. ^eri czyli kartonki.pl
17. ^koza, Dominik Koza, agencja interaktywna Insignia i blog reklama po korekcie
18. ^speedup, Zbyszek, speedup.pl

Uff, tyle naliczyłem. Kogoś zabrakło z blipujących #democampowiczów?

PS
Emil zwany ^opi również napisał relację (uwaga, on nigdy nie był w górach ;]), polecam.

Bardzo obszerną relację można znaleźć w Dzienniku Internautów. Sporo zdjęć i o wszystkich pamiętano.

Eri dodała dwa kartonki: kartonek #1 i kartonek #2.

4 odpowiedzi na “dwa dni #democamp – spore uzupełnienie”

  1. Potwierdzam – spotkania barcampowe są dla blipa dobre! Sam dopiero po democampie się uaktywniłem nieco. A fakt, że w sumie sporo relacji odnośnie democampu miałem przyjemność przeczytać świadczy o sporym powodzeniu tego konkretnego spotkania w wąskim, ale za to jakże zacnym gronie. A zdjęcie z ogniska z przystrojonym stołem zniszczyło mnie – nie wiedziałem, że to tak ładnie wyglądało, jak można wnioskować z wyrazów twarzy – integracja była udana :D

  2. Nie blipowałem i wygląda że chwilowo nie zaczynam blipować. Dla osób będących na democampie wyjaśniam:

    Pierwszego dnia siedziałem obok członka zarządu PTI (wysuniętego na czoło) w 3 rzędzie (i powątpiewałęm czy bloger jest informatykiem), a na odnisku stawiałem wino. Drugiego dnia siedziałem na schodach między przedstawicielem sponsora (BZWBK) i Startups.pl (Grzesiek Fiedoryszyn) w dyskusji o organizacji startupów

    Miło mi będzie, jeśli będziecie o mnie pamiętać

    Marek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *