Zmobilizowani do Kodeksu

Dziś do pracy dotarł świeży Media&Marketing Polska wraz z dodatkami, m.in. i-biz. W tym ostatnim dwie strony o Kodeksie Blogerów, a na nich artykuł z wypowiedziami Ireny, Maćka i moimi. W związku z nim kilka słów o trwających pracach nad Kodeksem.

Po pierwsze, zaczyna się. Jest zainteresowanie tematem Kodeksu, widzimy je w rozmowach na ten temat, po wstępnej odezwie mediów, czy nawet po niedawnej prelekcji na ten temat na Democampie. To mobilizuje, ale też i pokazuje, że jesteśmy w pracach, mimo wszystko, trochę do tyłu. Inicjatywa jest oddolna, nikt z osób tworzących Kodeks na tym nie zarabia, ale to nie zmienia faktu, że trzeba trochę przyspieszyć.

Co już mamy? Jest już właściwa treść Kodeksu, pozostają drobne poprawki. Jest logo, które przygotował datasky. Nawiązaliśmy również kontakt z kilkoma partnerami dla projektu, na ten moment wymienić mogę już chyba Polskie Stowarzyszenie PR. Wstępny kontakt z mediami również nastąpił, czego dowodem jest wspomniany artykuł Beaty Goczał.

Czego brakuje? Blog Kodeksu Blogerów jeszcze nie działa, myślę, że w weekend opublikujemy wstępne wpisy, również treść Kodeksu. Udostępnimy także kilka narzędzi do wspierania Kodeksu. Inicjatywa, głównie w rozmowach off-line, cieszy się zrozumieniem i widać dla niej dobry grunt, więc liczymy na wsparcie.

Podsumowując, pozostaje strona i dalsze promowanie. Żeby marketing skierowany na blogi nie był szemrany…

PS Drobne uwagi, co do artykułu w Media&Marketing Polska:
– link do strony autora logo to datasky.pl (w artykule podano .com),
– domena kodeksblogerow.pl nie została udostępniona przez Grupę Pracuj, jest to domena wykupiona przez Irenę, a podpięta jest do serwera na koncie Lanooz (za co pół blipa ją przytulało!).
Tyle.

KategoriePR

Jedna odpowiedź do “Zmobilizowani do Kodeksu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *