Fundacja Anny Dymnej – Mimo Wszystko

W poprzednim wpisie pisałem o spontanicznej i prostej akcji dla blogerów: Wirtualnie pomóż lokalnie!, a teraz – zgodnie z zawartymi we wpisie krokami – napiszę więcej o Fundacji, której działania popieram: Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

Wybrałem organizację, którą poznałem, z którą współpracowałem. To musiał być jakoś 2004 rok, koncert charytatywno-integracyjny z osobami niepełnosprawnymi na Rynku Głównym w Krakowie. Wtedy po raz pierwszy im pomagałem. A jest przy czym pomóc i jeśli jesteś z Krakowa, do tego masz trochę czasu – zgłoś się do nich. Jeśli nie masz czasu – pomóż im przez swoją stronę internetową (są dostępne banery) lub wsparcie finansowe, raz do do roku możesz oddać 1% swojego podatku (przeczytaj jak pomóc tej Fundacji). Ta ostatnia opcja jest zresztą dla wszystkich, dzięki temu można sporo zdziałać.

Ale to nie wszystko.

Jeśli chcesz pomóc osobom niepełnosprawnym, możesz kupić w sklepie Fundacji jeden z dostępnych produktów, np. koszulkę.

koszulka Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko

Tych produktów jest wiele, duża część wykonana przez osoby niepełnosprawne. Zależy im, żeby Ci się podobały, starają się więc, co daje pewność, że się nie zawiedziesz. :)

Zachęcam do odwiedzenia strony Fundacji – warto ich wspomóc. Jest tyle możliwości, a do tego co najmniej kilka, które zajmą Ci zaledwie kilka minut. Jest 1% podatku i wpłaty na konto, jest sklep, są banery.

To kilka minut Twojego cennego czasu, o który walczą na wszystkie możliwe sposoby duże firmy i agencje reklamowe – wiem, bo to moja praca, ale tu namawiam Cię z serca. I nikt mi za to nie płaci. Popieram działania Fundacji. :)

Jedna odpowiedź do “Fundacja Anny Dymnej – Mimo Wszystko”

  1. Np ja mam taka koszulkę i właśnie dzisiaj w nie siedzę przed kompem .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *