Ludzie: Dominik Zacharski (recyclamps.com)

Dzięki blog.kreate.pl trafiłem na recyclamps – o dziwo wcześniej przeoczyłem tę stronę. Człowiek mrugnie skanując Sieć i przeoczy perłę. A perła to, szczególnie, że noszę się (a właściwie zaczynam bujać) z myślą o zakupach użytecznych rzeczy do stanowiska pracy, bo mój kręgosłup przestaje wytrzymywać napięcia, które kilka lat temu były wygodne. I tak sobie myślę, że można by pomyśleć przy zakupach, pokombinować.

Polecam: recyclamps.

4 odpowiedzi na “Ludzie: Dominik Zacharski (recyclamps.com)”

  1. Też myślę o zorganizowaniu sobie sensownego „stanowiska pracy” – w pierwszej kolejności porządne krzesło. Przy okazji poszukiwań właśnie trafiłem na strefaergonomii.pl – to stronka konkretnej firmy, ale kilka sensownych informacji można tam znaleźć.

  2. @Szymon, póki co kupiłem lampkę i stojące półki. Zacznę od sprzatania pomieszczenia, później konkretne biurko i krzesło, ale te, które mnie satysfakcjonują wizualnie i ergonomicznie, tanie nie są.

  3. Niestety… ale powiem Ci, że jak poszukałem dobrze to znalazłem modele optymalne jeśli chodzi i o kasę i ergonomię. Ah, i wizualnie;)

    Niestety strony producentów (przeglądałem głównie Nowy Styl) do najbardziej użytecznych nie należą – już lepiej szukało mi się na stronach partnerów.

  4. @Szymon, w Ikei widziałem niezłe biurka. Zastawiam się nad ewentualnym zamówieniem biurka, ale mam pewne wahania i złe doświadczenia (wykończenia kulały). Krzesło wygodne i „zdrowe”. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *