Święto blogerów, czyli Blogday 2008

Blog Day 2008 Wydaje się, że to dzień RSS-ów, bo jak rzadko którego dnia, czytnik co chwilę dostaje nową porcję. A dzieje się tak ze względu na BlogDay 2008, o którym pisałem w poprzedniej, wprowadzającej do tematu notce.

Czas podzielić się z Tobą 5 blogami, które – moim zdaniem – warto polecić. Zaczynajmy.

Reklama od kuchni, czyli adkuchni.blox.pl (PL)
Blog w formie obrazkowej, prowadzony przez copywriterkę – Katarzynę Matuszyk. Zabawny, prawdziwy, spostrzegawczy. Jestem pewny, że interesujący również dla osób, które nie pracują w reklamie.

Łukasz Macheta, czyli lukaszmacheta.com (PL)
Łukasz to źródło linków o dizajnie. Codziennie coś nowego, zawsze co najmniej ciekawe. Redaktor naczelny (serwisu o marketingu – Mediarun), który systematycznie bloguje. Czy można prosić o lepsze źródło?

2up: daily spare time killer, czyli 2up.ereoh.com (PL)
Kategoria: NSFW (not safe for work). Blog o wszystkim, głównie muzyka, ciekawostki i wtorkowe dupy oraz piątkowe dupcie (nie no, serio). Mam wrażenie, że wspominam o nim, co roku. ;) Jeśli nic się nie zmieni, może będzie corocznym stałym elementem.

We make money not art, czyli we-make-money-not-art.com (EN)
Chodzą na wystawy, konferencje o sztuce, podpatrują – tak piszą o sobie. To, co lubię w tym blogu najbardziej to… jego dizajn. :)

Daily dose of imagery, czyli wvs.topleftpixel.com (EN)
Codziennie nowe zdjęcie. Czasem ciekawe stop klatki, a czasem genialne. Pobudza wyobraźnie i wyczula na pozornie zwykłe miejsca. Coś dla osób, które często przechodzą przez te same ulice, dzielnice i biura.

Oto i one – 5 blogów, które polecam w roku 2008. Idę, będę teraz kontynuował spacer po polecanych przez innych blogerów linkach.

Technorati tag: http://technorati.com/tag/BlogDay2008

Jedna odpowiedź do “Święto blogerów, czyli Blogday 2008”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *