Piękna kobieta w reklamie

Co jest najpiękniejszego w reklamie? Oczywiście piękne kobiety. Wczoraj przed seansem w kinie, jak zawsze zresztą, leciały reklamy. I nawet nie wiem, co mnie zainspirowało – reklama czy kobieta, do tego, żeby powstał ten wpis. Ba, nie tylko ten wpis, ale i kolejne, które będę prezentował.

Piękna kobieta w reklamie to nie będą wpisy o modelkach (choć może i te się pojawią), ale o tych kobietach, które widzimy w reklamie, a później znikają. Miliony Polaków wzdychają do nich, słuchają ich w przerwach ulubionych seriali, filmów, po czym zdejmują je z wizji i nigdy więcej ich nie spotykamy. Dość tego! Zacznijmy uwieczniać te najpiękniejsze!

Na dobry początek kilka zdjęć wszystkim znanej Pani od słodkiego wypierdalać, czyli kobieta z reklamy BPH:

A tu już słynna przerobiona reklama:

Mówię Wam, uwiecznię wszystkie najpiękniejsze! A co jakiś czas wspólnie wybierzemy najpiękniejszą kobietę polskiej reklamy! :)

PS Wiadomo w końcu, co to za kobieta w reklamie BPH? Wiem, że na Pudelku próbowano jej szukać, ale nie znalazłem tego wpisu i nie wiem, czy się udało.

11 odpowiedzi na “Piękna kobieta w reklamie”

  1. Ładna dziewczyna wystepowała też w reklamie kawy „Ricore”, czy jakoś tak, taka z czarnymi włosami, była też w inne reklamie, ale w tej chwili nie pamiętam której.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *