David Erikkson, dyrektor kreatywny w North Kingdom, w listopadzie w Krakowie

Jeśli myślisz o naprawdę dobrej agencji interaktywnej, to powinieneś pomyśleć o szwedzkiej North Kingdom. Dlatego właśnie chętnie dzielę się wiadomością, że na zaproszenie agencji interaktywnej Opcom Grupa Eskadra oraz IAB Polska przyjeżdza do Polski David Eriksson, dyrektor kreatywny w North Kingdom.

A jeśli nie wiesz, czego dokonała ta świetna agencja i dla kogo pracują…

Robert Lindström i Roger Stighäll założyli North Kingdom w 2003 roku. Ponoć znają się od dzieciństwa. Jeśli przeszukasz internet w poszukiwaniu informacji na ich temat, dowiesz się, że mocno wierzą w branżę interaktywną. Lindström rokuje, że do internetu przejdą gwiazdy filmowe, a najlepsi filmowcy będą pisać scenariusze i pracować przy produkcji stron internetowych. Czekam na to, bo choć scenariusze dla stron internetowych już są pisane, to jeszcze daleko im do takiego rozmachu. Spodziewam się, że w podobnym tonie będzie mówił Erikkson.

North Kingdom słynie z bardzo interaktywnych produkcji. Pracują lub pracowali m.in. dla Vodafone, Absolut, Philips czy Coca-Cola. Jedna z ich ostatnich produkcji to właśnie Coke Zero Game. Inna, prawdopodobnie najbardziej znana, to strona Get the Glass – na jej potrzeby zbudowano miniaturową wyspę. Najlepiej sam zobacz, Robert Lindström na swoim blogu wrzucił kilka zdjęć z prac nad Get the Glass.

David Eriksson najpierw odwiedzi Warszawę, a dwa dni później Kraków. Jeszcze nie została zarezerwowana odpowiednia sala w starej stolicy Polaków, ale na pewno wkrótce będzie wiadomo więcej (tymczasem informacje na stronie spotkania w serwisie Goldenline).

Jestem pewny, że spotkanie zgromadzi mnóstwo osób i będzie jednym z najciekawszych spotkań tego roku w Krakowie, jeśli chodzi o branżę interaktywną.

Jedna odpowiedź do “David Erikkson, dyrektor kreatywny w North Kingdom, w listopadzie w Krakowie”

  1. Znamy już szczegóły.

    Spotkanie odbędzie się w sobotę 8. listopada 2008 o godzinie 14:00 w klubie Lizard King w Krakowie przy ul. Św. Tomasza 11.

    W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o rejestrację online pod adresem http://de.opcom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *