Piękna kobieta w reklamie #2

Emp zaproponował kolejną reklamową aktorkę, jako piękną kobietę z reklamy. Natomiast Tomek stwierdził, że najpiękniejszą z polskich reklamowych kobiet już umieściłem w pierwszym wpisie. Prezentuję tym razem kobietę wskazaną przez Empa i pozostaję z nadzieją, że niejedną piękność jeszcze będę miał okazję zaprezentować.

Dziś z nami reklama kawy Ricore – trochę drażniąca, ale rozumiem, o co chodziło copywriterom i że klient pewnie niełatwy. ;) Bohaterki są dwie, Emp wskazuje na brunetkę. Oto ona.

Trzeba przyznać, że ujęcie 2 i 3 bardzo na plus. Przy okazji, Ricore z „Fredem Astairem” i naszą bohaterką:

4 odpowiedzi na “Piękna kobieta w reklamie #2”

  1. Całkiem ładna. A pamiętacie taką reklamę jakiegoś jogurtu do picia lub soku „Fit”, gdzie taka ładna pani jeździ na rolkach. Hasło coś typu „Po prostu Fit”, albo „Bądź Fit”. Bardzo ładna dziewczyna tam grała, widziałem ją też w innych reklamach. Niestety YouTube chyba nic nie wie na ten temat…

  2. Oj tak, jestem wielkim fanem dziewczyny z reklam Ricore. Chyba nie nie trzeba szukać dalej – piękniejszej w reklamach już nie znajdziemy (no, chyba, że moja Kochana pokona jednak swoje opory przed byciem modelką i zdecyduje się w jakiejś wystąpić ;)). Dziewczyna ze spotu banku z pierwszego wpisu też jest niesamowicie ładna i urokliwa, ale dziewczyna Ricore dla mnie nie ma sobie równych.

    A przy okazji – miło jest wiedzieć, że koledzy mają dobry gust i przedkładają urok i oryginalną urodę nad modelkową blond-sztampę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *