Doda, Big Star i reklamowy teledysk

Nie spodziewałem się, że to się stanie, ale za chwilę na tym blogu pojawi się kilka słów na temat Dody. Dorota Rabczewska – kontrowersyjna jak na polskie warunki (a warunki ma lepsze od np. Paris Hilton) piosenkarka, jedna z najlepiej rozpoznawanych marek polskiej muzyki, wzięła się za promocję innej marki – Big Stara.

I co ciekawe, zrobiła (a raczej zrobili) to spójnie. Doda nagrała nową piosenkę, a ta jest właściwie reklamą Big Stara. Można to usłyszeć w teledysku (tak, tak, słowa „Big Star” dwuznacznie pojawiają się m.in. na końcu teledysku z ust dziennikarzy napadających na Dodę), nie jestem pewny, czy również zobaczyć (może ma na sobie kolekcję Big Stara?).

Teledysk Dody ma tytuł „Rany” i jest dostępny od lutego. Oto on:

Zwróćcie szczególną uwagę na dwie sceny.

Scena 1, czyli scena łóżkowa. Przesuwamy na 1:11 i wsłuchujemy się tekst. Słyszymy: „Odnalazłam sens życia. Odnalazłam go”, przy czym drugie odnalazłam jest wyraźnie pokazane na teledysku. ;)
I ważniejsza, scena 2. Przesuwamy się na 3:48 i słyszymy: „Kto jest pani nowym partnerem? Podobny to jakiś big star”. I tu tekst pozostawiamy bez komentarza.

Nie jest to nowy typ reklamy. Można było już czytać nawet o zespołach sponsorowanych przez konkretne produkty, choć nie działo się to w Polsce. Kolejny krok do światowej reklamy? Ekhem.

PS Pojawiają się również inne marki, np. TVN-owska Plejada.

5 odpowiedzi na “Doda, Big Star i reklamowy teledysk”

  1. Tak, ma na sobie ciuchy Big Stara, tak samo jak „jej” facet ;-)

    Nie mniej jednak, kilka ubrań podpisanych przez Dodę, jest niemałym hitem i ogromnie odświeżyło kolekcję Big Stara ;-) Wszyscy wyszli na tym dobrze…. ale to można jedynie oceniać po kosztach tej inwestycji ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *