Odnośniki, odc. 9 +praca

Do tej pory w „Odnośnikach” dodawałem materiały z Sieci, które przykuły moją uwagę i miały dużą szansę, żeby przykuć również Waszą. Przydatne, zabawne lub po prostu warte poświęcenia chwili. Od tego odcinka trochę zmienił się sposób doboru materiałów.

W dużej mierze dodawane materiały będą podsumowaniem tego, co linkujemy na naszej stronie na Facebooku. Ze szczególnym uwzględnieniem Waszych upodobań, czyli komentarzy i głosów (klikniętych facebookowych „like”).

Nie zapomniałem też o dziale !Praca. Dziękuję tym, którzy przesyłają informacje o pracy dla copywriterów i pokrewnych stanowisk. Wszystkie pasujące dodajemy. Dzięki Wam na pewno kilka kreatywnych osób znalazło pracę. A teraz już czas na odnośniki…

oferty pracy!Praca: nowe ogłoszenia o pracy dla copywriterów!

1) Embrace Life – always wear your seat belt, czyli świetna reklama społeczna i zarazem link, który najbardziej w ostatnim czasie przypadł Wam do gustu na Facebooku.

2) Fallen Princess – „i żyli długo i szczęśliwie” w krzywym zwierciadle. To również jeden z linków, które polubiliście.

3) Logo of the week: Spartan – napisaliście, że jest „rewelacyjne”! Zgadzam się.

4) 12 starych i dziwnych reklam, które warto znać – szczególnie polecamy reklamę Cameli!

5) Things to learn – animacja stworzona na cele charytatywne, w komentarzu do niej na FB znalazłem określenie „absosmerfna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *