O blogu

Reklama po korekcie to – najkrócej rzecz ujmując – blog o reklamie pisany przez copywriterów (to Ci od wymyślania koncepcji reklam i pisania tekstów reklamowych, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź na stronę: Czym zajmuje się copywriter? Czym jest copywriting?).

Piszemy dla przyjemności i co tam jeszcze każdy z osobna czerpie z pisania. I nie płacą nam za to agencje, w których pracujemy. ;) Więcej na temat autorów możesz przeczytać na tajemniczo brzmiącej stronie Autorzy.

Jeśli chciałbyś gościnnie dorzucić wpis od siebie, a jesteś związany z reklamą, np. jako copywriter, napisz do Dominika, który to zajmuje się – poza pisaniem – również administracją strony (lub pisz na adres ogólny: reklamapokorekcie – w domenie – gmail.com).

Natomiast jeśli masz ciekawy temat lub pytanie, na które odpowiedź będzie mogła posłużyć za wpis – kontaktuj z kim Ci pasuje.

I pamiętaj o jednym: autorzy piszą w swoim imieniu. Zachęcamy więc do dyskusji z nami, ale zwracamy przy tym Twoją uwagę na to, że niektóre nasze opinie nie muszą być zarazem opiniami firm, w których pracujemy. Tu nie ma zasad poza kulturą.